TADİLAT VE DEKORASYON

TADİLAT VE DEKORASYON

Firmamız; Ev dekorasyonu, Banyo Tadilatı, Mutfak Tadilat ve Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu ve Fabrika tadilat işleri gibi birçok alanda dekorasyon, tadilat ve onarım işlerini profösyonel olarak vermektedir.

İhtiyaç Tesipiti Doğru Planlama Donanımlı Ekip Zamanında Takip Titiz Çalışma Verimli Sonuç

Banyo Tadilat, Mutfak Tadilat, Tadilat Sıva Dekorasyon, Asma Tavan, Gerilme Tavan, Bölme Duvar,Tadilat Projelendirme, Yenileme alanları, alçıpan bölme duvar, tavan, metal tavan, asma tavan Ofis mobilyaları, mağaza dekorasyon uygulamaları, Genel bakım ve onarım hizmetleri, Banyo ve Mutfak tadilatı , Elektrik ve sıhhi tesisat, Alçıpan ve metal tavan, Küvet, Temperli Cam Duş Kabini, Polistren Kabin, Çimstone tezgahı, Corian tezgahı, Montella, laminat tezgah , Katı Ahşap Parke, Laminat Parke, PVC Doğrama, Alüminyum Doğrama, Katlanır Cam, Alçıpan Bölme Duvar, Fayans Çalışması, Mutfak Dolapları ve Banyo Kabini uygun fiyata tadilat dekorasyon Profesyonel ekip, Teknik bilgi, Projeli Uygulamalar. Mimar destekli çoklu çözümler. Anahtar teslim tadilat Tadilatı yapılan alanların öncesi ve sonrası fotografları ile, değişimi karşılaştırmanız, fikir edinmeniz ve işçilik kalitemizi görmeniz açısından, sizlere oldukça yardımıcı olacaktır. Akllıca tasarlanmış, ergonomik banyolar. Uzman ekibimiz sayesinde hayalleriniz projeye, projeden gerçeğe dönüşsün Trend modeller, Son moda mutfak dolapları, Mutfağınızı optimum çözümlerle "sıfır kayıp" yaşatarak, çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler;

Helikopterli Şap Betonu, Baskı Beton, Epoksi Kaplama, Beton Parlatma, Bina Güçlendirme, Güçlendirme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Epoksi Boya, Endüstriyel Zemin gibi konularda hizmet vermektedir.